Světelný řetěz bez modré složky na baterie (design minimalistický) - Barva: Černá, Délka: 10 m

Cena
480 Kč Recyklační poplatek 0,50 Kč zahrnutý v ceně

Výrobce

Kód produktu
CHAIN_MIN-10-BL

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Prodej pozastaven Sledovat dostupnost

Prodej pozastaven do uvedení druhé generace řetězů, které budou dokonalé a bezchybné. Nebylo to lehké rozhodnutí, protože spoustě z vás řetězy udělaly radost a dobře slouží. Ale také některé z vás zklamaly výrobními vadami. Protože vám chceme prodávat jen to nejlepší za nejdostupnější ceny, ukončili jsme prodej současné generace řetězů. Budeme se snažit je brzy do nabídky vrátit. Více

Naše řetězy mají sice dokonalé spektrum, ale jednu věc jsme bohužel přehlédli…

A zjistili jsme to až na základě zpětné vazby od několika zákazníků. Bohužel jsme zjistili, že s narůstající délkou řetězu ubývá intenzita světla - jednoduše řečeno intenzita světýlek není stále stejná, ale postupně klesá. Nejvíce je to vidět na 15m verzi. ☹️ Není to vlastnost, kterou bychom u našeho řetězu chtěli a moc nás to mrzí.

Není to ale ani kritická vada, kvůli které by se řetěz nemohl používat. Sami jsme si toho opravdu všimli až po prvních upozorněních od našich zákazníků. Je velmi pravděpodobné, že pokud bychom na to neupozornili, tak si toho hodně lidí ani nevšimne. V naprosté většině použití tato ubývající intenzita světla nebude nějak znatelná. Problém nejčastěji nastává, když řetězy neomotávají něco (postýlku, stromeček), ale například “jen” rámují okno apod., kde jsou blízko u sebe jak počáteční, tak koncová světýlka řetězu. Tohle jsme tedy nevychytali a moc se vám za to omlouváme.

Možná si toho ani nevšimnete, ale možná zrovna budete chtít řetěz použít tak, že to nebude ideální. Co pak s tím? Přemýšleli jsme, jak to nyní nejlépe vyřešit.

Stále si myslíme, že pro většinu z nás řetězy velmi dobře poslouží a vytvoří útulnou atmosféru. Pokud vám o Vánocích chybělo, že nemůžete svítit příjemným jantarovým světlem, na jaké jste zvyklí z našich světýlek a žárovek, tak vám jistě řetězy udělají radost. Protože díky nim můžeme všichni pečovat o svůj cirkadiánní rytmus i o Vánocích. Na druhou stranu přiznáváme, že řetězy nejsou dokonalé - hlavně u 15m verze je ten úbytek nejvíce znát.

Proto jsme se rozhodli 15m verzi řetězu výrazně zlevnit. Zároveň, pokud zrovna ve vašem případě nebude svícení vypadat hezky, můžete řetěz kdykoli vrátit a samozřejmě vám vrátíme plnou cenu.

5 m řetěz

15 m řetěz

Popis:

 • Řetěz pro venkovní i vnitřní použití – krabička s bateriemi je vodotěsná
 • Minimalistický design v několika variantách délek (5, 10, 15 m) a barvách (černá / bílá)
 • Mnohostranné použití – vhodný jako řetěz na vánoční stromeček, dekoraci dětského pokoje nebo kamkoli jinam
 • Napájení: 3x AA (tužková) baterie
 • Délka mezi prvním světýlkem a pouzdrem pro baterie: 1,5 m
 • Doba svícení: 31 hodin při použití 2500mAh baterií
 • Doporučujeme zvolit nabíjecí baterie pro snadné opakované použití
 • Jednoduchá funkce zap / vyp (bez časovače)
 • Napětí 4.5 V, spotřeba za hodinu 80 mAh, výkon 0.36 W

Na stromečku řetezy na baterie působí jemně dekorativně, ale neosvětlí prostor podobně jako standardní řetezy. Pokud preferujete vyšší osvětlení srovnatelné s naší 3W žárovkou, zvolte prosím verzi do zásuvky.

Řetezy jsou nyní dostupné ve variantách:

 • černá 5, 10, 15m na baterie
 • bílá 5, 10 m na baterie

Světelné spektrum

Řetěz neobsahuje žádnou modrou ani zelenou složku. Je o něco více oranžový než ostatní naše světýlka.