Jsme lidi jako vy

Začali jsme tak, že jsme hledali věci pro sebe a nemohli jsme je v České republice najít. A když už jsme našli dodavatele pro produkty, které vyhovují nám, tak jsme se rozhodli se s vámi podělit. Biohacking je náš koníček a chceme vám přinášet jen to nejlepší nejen pro unavené maminky a tatínky.

Vše pro vás ověřujeme

Světla měříme spektrometrem a všechny věci zkoušíme na vlastní kůži. Garantujeme vám tu nejlepší kvalitu za rozumnou cenu.

Dokážeme vám poradit

Řešíme nebo jsme řešili podobné věci jako vy. Zařizovali jsme si 3 vlastní bydlení ve kterých jsme realizovali zdravé osvětlení. Světýlka používáme při péči o miminko nebo jako osvětlení pro práci na home-office. Pravidelně vám dáváme tipy také na našem Instagramu.

Myslíme na přírodu

Pokud je to možné, balíme vám objednávky do použitých (ale samozřejmě čistých) krabic. Stejně tak faktury vám posíláme elektronicky.

Doručujeme do České republiky i na Slovensko

V ČR si můžete vybrat doručení na výdejní místo přes Zásilkovnu. Pokud chcete balíček přímo k vám domů na adresu, doporučujeme zvolit PPL případně Českou Poštu. Na Slovensko zatím používáme pouze Zásilkovnu. Pokud by Vám nabídka dopravy nevyhovovala, dejte nám prosím vědět. V případě platby online používáme platební bránu GlobalPayments WebPay (GP WebPay).